Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elromlott a Telefon Akksim?

Elromlott a Telefon Akksim?

Figyelt kérdés
Rá teszem töltöre és nem tölti hanem inkább merül tovább megnéztem az üzem takarék vminél és ott azt írja hogy "csatlakozva,de nem tölti" Vegyek a telefonomba új akkumulátort vagy ezt lehet orvosolni?? Előre is Thx!!

#Microsoft-Lumia-435-Akkumulátor-Telefon-Töltés-hiba-SOS-Android
2016. júl. 9. 21:47
 1/2 anonim válasza:

Próbáld meg kivenni az akkumlátort min. 30 percre (persze előtte kapcsold ki a telefont), utána rakd vissza és ha van akkor rakd fel egy új töltőre.

Nekem még nem volt ilyen problémám, de azt olvastam, hogy ennek működni kellene. (Ezért mondom, ha nincs akkor ne vegyél új töltőt)

2016. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam , csumára lemerült és nem tudom hogy töltsem fel, sztem veszek bele új akksit vagy elviszem szervízbe! Telefon töltökkel meg nincs baj mert a telefon a töltést se fogadja de pl. a tabletet tudja tölteni! Azért Köszi!:)
2016. júl. 10. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!