Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék a paypal számlámról...

Szeretnék a paypal számlámról pénzt küldeni a bankkártyámra. Paypalan van Ft-om, dollárom, euróm és fontom is. Hogyan válthatom át mindet Ft-ra?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy csak ft-ot lehet utalni a bankkártyára és habár nekem kiírja paypalon, hogy mennyi ft-om van összesen, alatta fel vannak sorolva, hogy "xy HUF; ab EUR ..stb" Hogyan tudom mindet ft-ra váltani hogy kivehessem?
2016. júl. 10. 16:08
 1/4 anonim válasza:
Neked nem kell átváltani semmit, a PayPal automatikusan átváltja. Nyilván magyar banknál van számlád, így eleve csak forintban veheted ki a pénzed. Csak írd be, mennyi pénzt szeretnél utalni (melyik zsebből), és hamarosan a bankszámládon lesz a pénz.
2016. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen de ugye nekem nem csak Ft-om van paypal számlámon hanem euró, dollár .. stb is. És azt olvastam, hogy így ha küldeni akarom akkor nem tudom egyben elküldeni mindet ami a számlán van hanem csak külön, hogy elküldöm az eurókat, utána a ft-ot, majd a dollárt... Ezért gondoltam, hogy lehetne-e olyat, hogy mindent ami a számlámon van átváltok ft-ra, hogy ne kelljen külön-külön küldözgetni..?
2016. júl. 13. 15:51
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a Paypal kiírja, hogy Forintban mennyi áll rendelkezésedre (Paypal Balance - Available), és alatta részletezi, hogy milyen valutákban vannak. Utald el a teljes Forintösszegedet a bankszámládra, és akkor szépen lenullázódik minden valutád.
2016. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor majd megpróbálom! :)
2016. júl. 14. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!