Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » TC. BDRiP. X264. HuN-HyperX...

Rafael Roland kérdése:

TC. BDRiP. X264. HuN-HyperX egy ilyen formátumú fájlt töltöttem le és a dvd nem játssza le pedig divix es nem is mutassa a fáljt mintha ott se lenne mi a te endő hogy tudom megoldani?

Figyelt kérdés

2016. júl. 10. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
X264 miatt, nem viszi a divx-es. Konvertáld dvd-videoba az a legegyszerűbb. (convertxtodvd)
2016. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt hogy tudom megoldani milyen programal?
2016. júl. 10. 20:07
 3/6 A kérdező kommentje:
jah látom oda irtad még azt kérdezném hogy ha át convertálom akkor a torrent oldalra már nem tudom seedelni ezt a fájlt igaz ?
2016. júl. 10. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Az alap fájl megmarad, a konvertáltat meg odamenti, ahova irányítod. Video_Ts-t kapsz, azt kell kiírni dvd-videoban.


A convertX fizetős program viszont. Dvd-Flick ingyenes. Avi-ba is konvertálhatnál, de a szélességet mindenképpen 720-ra kellene állítani, így egyszerűbb a dvd-be konvertálás, mely alapból 720p széles.

2016. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem irni hogy nem akarom ki irni csak pendrivra másolni
2016. júl. 10. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:

És a lejátszód usb-n tudja kezelni? Akkor avi-ba kellene konvertálni. XmediaRecode pl, ami ingyenes és jó is. A szélesség tehát 720 széles, ez fontos.

A hangoknál pedig ac3-at állíts be ( az mkv hangját nem fogja felismerni a divx-es lejátszó, ha egy az egyben másolnád), videonál pedig xvid kodeket. Amikor állítod 720-ra a szélességet, a program automatikusan állítja a felbontást.

2016. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!