Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem akar rendesen...

Miért nem akar rendesen működni? HELP!

Figyelt kérdés
A gépembe tettem új videókártyát ( ATI Raedon 4650 ). Egy ideig működött, majd egy újraindítás után hébe-hóba kapcsol csak be vele. Feltelepítettem újra a CDről, úgy sem működött. Szedtem le rá drivert de azzal sincs változás. Utána kipróbáltam a régi videó kártyámmal ( Nvidia Gforce 7600 GT) Rendesen feltelepítette, kiírta, hogy az eszköz rendesen működik, ennek ellenére ő sem ad képet. Az integrált videókártya működik rendesen. Ha kiveszem és ha bármelyik kártya benne van. A biosban próbáltam letiltani, de nem jöttem rá, hogy hol kell. Egy Asrock 945GCM-S alaplapról lenne szó.

2016. júl. 11. 03:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ecsettel porold ki a PCIe/AGP csatlakozót.
2016. júl. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt írja még ki: "Az ön aktív grafikus adapterének illeszőprogram verziója nem támogatja az AMD VISIOn Engine Control Ventert. Frissitse AMD grafikus illesztőprogramját, vagy engedélyezze AMD adapterét a kijelzőkezelő használatával."


és még ezt: Az ATI Catalyst Control Center nem indíthatüm mert a jelenleg aktív GOU nem támogatott.


mi lehet a baj? :S:S

2016. júl. 11. 04:11
 3/6 A kérdező kommentje:
* GPU
2016. júl. 11. 04:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent, hogy a CCC fel van telepítve, a driver meg nincs. Takarítsd ki DDU-val, majd utána rakd fel újra, olyat, ami biztosan megfelel a GPU/oprendszer kombinációnak.
2016. júl. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg magyarul le tudod nekem írni? xd nem nagyon értek ehhez. :S és hol tudok drivert törölni?
2016. júl. 11. 12:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg ha a windows által próbálom frissíteni a drivert 4600-at r 4650 helyett. Ha törlöm a frissített verziót az eszközkezelőben akkor újra megjelenik a 4650 de akkor sem működik annak ellenére, hogy azt írja, hogy az eszköz megfelelően működik :SSSS
2016. júl. 11. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!