Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Aki rendelt már bevachip.eu...

Basshunter5000 kérdése:

Aki rendelt már bevachip.eu ról mi a véleménye? Megbízható bolt?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt szeretném megvenni.



#VGA #GTX #bevacip.eu
2016. júl. 11. 21:13
 1/3 anonim válasza:
Én most rendeltem egy táncsznyeget, de nem működik!
2020. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
5 hónappal a megrendelés után se termék se pénz. Több, mint 80.000 Ft károm keletkezett a velük kötött üzletből! Sértetlen csomagolásban 2 merevelemez közül egy sérült volt. Azonnal jeleztem, természetesen nem lett belőle semmi a Békéltető Testület számomra kedvező iránymutatása után sem. Lezárt Békéltető Testületi döntés után még a terméket sem küldik vissza. A bírósági per az egyetlen lehetőség, ami több százezer forint és akár évek áldozatával jár, nyilván azért, hátha ilyenkor a kedves ügyfelük inkább beletörődik, ha esetleg a cég időhúzásos taktikája miatt addig még nem adta fel. Azoknak a bátor kalandoroknak, unatkozó milliomosoknak, stresszhiányban szenvedőknek, a hatóságokkal történő levelezés fanatikusainak, a bíróságra járás szerelmeseinek, akik innen rendelnek nagyon ajánlom, hogy az átvétel pillanatától a használatbavételig folyamatosan videózzanak le mindent, mert ez a pernél jól jön majd!
2020. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szeppl válasza:
Azoknak a bátor kalandoroknak, unatkozó milliomosoknak, stresszhiányban szenvedőknek, a hatóságokkal történő levelezés fanatikusainak, a bíróságra járás szerelmeseinek, akik innen rendeltek, sajos én is tagja lettem. Előre utaltatnak, aztán nézhetek mint Rozi a moziban...
2023. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!