Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a laptopom...

Mit csináljak, ha a laptopom bekapcsolás után rögtön a BIOS-t dobja fel? És nem tudok belole kilépni.

Figyelt kérdés
Nem tudok tulmenni a BIOS menün, mindig visszadob... Ismerősöm szerint megszakadt a kapcsolata a HDD vel. Lehetséges ez?

2016. júl. 12. 17:16
 1/3 anonim válasza:
Milyen laptopod van?
2016. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hominida ***** válasza:
Lehetséges, de ha a HDD hiányzik, a gép technikailag még működőképes, legfeljebb rendszert nem tud betölteni, ezért a BIOS Setupba ugrás nem kézenfekvő. Fel kellene venned videóra az indulás előtti monitorképet, és visszanézni, hogy a BIOS-ba lépés előtt milyen üzenetek voltak láthatók. Lehet, hogy a BIOS (CMOS) akkumulátora ment szét, vagy valami zárlat van benne.
2016. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Asus ROG G75vw. Hát srácok szuperek vagytok... 3 óráig szórakoztam vele... Aztán kiposztoltam ezt a kérdést, elmentem pár orára isszajovok és műkodik.Koszi a segítséget.
2016. júl. 12. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!