Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sos, van egy 6eves macbookom,...

Sos, van egy 6eves macbookom, most megprobaltam visszaallitani, de amikor az os x et ujra akarom tenni az ssd-re es bejelentkezek az app storbe azt irja nem erheto el, de igy bekapcsolni se tudom, mert toroltem a lemezt ugyebar. Tanacs?

Figyelt kérdés

2016. júl. 12. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen rendszer volt rajta legutóbb? Újabb OS-ek esetén lehetőség van arra, hogy hálózatról (internetről) állítsa magát helyre a Mac.
2016. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyan ezvolt. Uhh, de azt nem irtam le, OS X Yosemite. Ramegyk, hogy telepites, beirom az apple ID-m, jlszavam, minden jo, wifi is van, vegul kiirja, hogy a termek ideiglenesen nem erheto el (ez mar 11ota kb)
2016. júl. 12. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Command+R-t nyomsz indítás közben, s így restore-olod internetről a rendszert?
2016. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igy kezdtem el visszaállitani, a cmd+R kombinációval, ott a "lemezkezelő"-re kattintva, azon bell letöröltem egy lemezt, és visszamentem a segédprogramokba, ahol az "Az OS X újratelepitése" menüpontra mentem, azon belül midnent elfogadtam és kiválasztottam a "machintos SSD" lemezt, hogy arra telepitse, és ahogy emlitettem, van wifi kapcsolatom, az apple ID-m is megfelel de azt irja "ideiglenes nem érhető el, próbálja újra később"
2016. júl. 12. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Furcsa, nekem nem rémlett, hogy kérte volna ekkor az Apple ID-t, de biztos rosszul emlékszem.

Neten rákeresve azt írja, hogy akkor fordulhat elő ilyen, ha az adott Apple ID-val nem került még letöltésre az adott operációs rendszer.

2016. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és akkor ilyenkor mi a teendő? nem tudom használni igy mert ugyebár a segédprogramokba vezérel alapjáraton a macbook ilyenkor.
2016. júl. 12. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!