Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek jó az után gyártot...

Szerintetek jó az után gyártott üveg az Iphone 6s-be?

Figyelt kérdés
Betörtem a telefonomat és elvittem két szervizbe.. a hivatalos Apple szerviz 65ért még egy másik 20ért megcsinálja. Nem értek hozzá annyit tudok h után gyártottat raknak a nem hivatalos szervizekben.

2016. júl. 13. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen jó,

Így van általában a GSM szervizekben utánagyártott alkatrészeket tesznek bele és azokkal is tökéletesen működik.

Én az 5S-hez Ebayról vásároltam 5000-ért kijelzőt, kaptam hozzá csavarhúzókat is meg minden szerszámot ami kell a cseréléséhez, megnéztem pár videót és itthon kicseréltem.

Úgyhogy ha van egy kis kézügyességed veszel pár ezerért ebayrol kijelzőt és kicseréled.

Egyedüli hátránya ezeknek a kijelzőknek,hogy talán a betekintési szögük nem olyan mint a gyárinak, de úgyse oldalról nézzük a kijelzőt. ezenfelül a színek, fényerő, minden ugyanolyan.

2016. júl. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sajnos kézügyességem nincs szóval elviszem inkább a szervizbe ahol 20ért csinálják meg!
2016. júl. 14. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!