Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone 4-en a facebookot...

Iphone 4-en a facebookot hogyan állítsam magyarra vagy esetleg angolra?

Figyelt kérdés
Cseh nyelven megy, hiába állítom magyarszkára nem akar magyar lenni, letöröltem és újra letöltöttem de az is csak cseh.

2016. júl. 15. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Készülék nyele határozza meg milyen nyelven megy.

Ugyan is elküldi a nyelvet amire a telefon állítva van.

Bár iPhone -nál bármi lehetséges, nehéz meghatározni.

(Nem vagy egyedül a problémával, rendszeresen olvasni ilyent, talán a legjobb aki Kínából vette használtan, és kínai karakterek voltak neki egyes alkalmazásba és nem tudta átállítani)

2016. júl. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Azt hittem én bénázok valamit de nem jövök rá, hogy mi a gond. A mobilt ajándékba kaptam, amúgy minden jól működik rajta kivéve ezt a dolgot. Tudom, hogy nem egy mai darab és sosem volt iPone még a kezemben sem és ezért kicsit szokatlan. Más minden magyar rajta, kivéve 1-2 appot.
2016. júl. 15. 10:19
 3/3 A kérdező kommentje:

Megoldódott részben. A készülék nyelvét angolra állítottam, ekkor letöltöttem ismét a FB appot ami már legalább angol lett.

Van még egy újabb iPhone 4 kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2016. júl. 17. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!