Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Adjam e el az Asus netbookom...

Adjam e el az Asus netbookom és vegyek rajta egy win 10es tabletet?

Figyelt kérdés

Nemtudom h ez valami gyerekes tulajdonság mint vágyálom, de tesomnak van egy androidos tabletje, kölcsönkértem, és kicsit megtetszett.. hogy olyan jó hordozható. mondjuk nem mintha annyit utaznék. Nézegetten Neten Tabletek közti kinálatot, vannak már egész komolyak win 10es alapúak ami kb szinte ugyan az mintha rendes pc vagy laptop lenne.

Ezt a netbookot is nagy felbuzdulásból vettem még Amerikába 2013ban, 2 giga ram, 1 gigás videókártyával, 1,6 dual procival, akkor is többet gondoltam, hogy majd jól kihasználom, Menetközbe lett cserélve belső Hdd, 500 gigásra. viszont alig van kihasználva, van egy asztali gépem is meg külső vinyóm, azon van minden. De azért ez a netbook rászolgál rendesen, mert használom is netezésre elég sokat, csak hát nagyon mást nem csinálok rajta.. van egy hálózati mappa amin a cuccokat áthúzom ha kell, ennyi.

De ez a tablet... Én mindig is a pc notebook meg a hagyományos gépek hive voltam, azt tartom normális rendszernek, Most egy ilyen tablet ami kb olyan mint egy telefon, nemtudom, mennyire venné fel a versenyt egy netbookkal, kicsit lebutitott, szerintem.

Viszont tényleg jó a tabletbe hogy egyszerü könnyü, mindig kéznél lenne, és hát haladni is kell a korral.. Ha meg csak netezek meg nem is kell annyi tárhely, akkor miért ne elégitené ki egy tablet is ezt az igényt..

Nemtudom mit kéne..


2016. júl. 15. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Tableten utálok netezni. Kényelmetlen, hiányzik az egér és billentyűzet is. (Persze nem gond, hiszen csatlakoztatható külső, de akkor már ott vagyok mintha laptopot használnék.)


Hordozhatóság az egyetlen pozitívuma, de ha ezt nem tudod kihasználni, nem éri meg!


Win10-el pedig szerintem (csak netezésre) értelmetlen venni, mert jóval drágábbak. Egy jó androidos szerintem bőven megfelel. Filmnézésre (buszon) és játékra megfelel a tablet. Szerintem minden másra inkább laptop.

2016. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, egy másik kérdés, win 10re is van ilyen webáruház ? ugy gondolom h android elég népszerü, arra fejlesztenek inkább ilyen alkalmazásokat, win 10es rendszerü tabletnél, nemtudom mennyi az a program, alkalmazás szám ami elérhető..
2016. júl. 15. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lajos54 ***** válasza:
Ráadásul, amennyit kapnál egy 3 éves netbook-ért, annyiért nem biztos, hogy megéri eladni.
2016. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hmm az is igaz mondjuk!
2016. júl. 15. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!