Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az alvó állapot mennyire...

Az alvó állapot mennyire terheli le a gépet? ha egy nap mondjuk újra indítom 5-szőr alvó állapotból, az nem árt a vinyónak?

Figyelt kérdés

valahol azt olvastam hogy minden egyes újra indítás, kivesz kicsit belőle, vagy ez nem igaz ? és állítólag ha sokáig van alvó módban mondjuk hetekig, akkor be lassul a gép.


igazából tetszik ez a funkció, mert addig nem zabálja az áramot sem, és egy egér kattintásra hirtelen feléled két másodperc alatt minden.


(átlagos felhasználó vagyok, netezek,filmet nézek rajta,vagy zenét halgatok, max letöltök, de akkor ugye kikapcsolom az alvo módot a vissza töltés végett)


2016. júl. 15. 17:34
 1/1 anonim válasza:
Mi, spec. nem tapasztaltuk semmi negatív hatását, apám használja így a gépét, én a hibernálást perferálom, mert áramszünet esetén nem száll el a gép, a RAM tartalma a lemezre van mentve, bekapcsolom, azt visszadobja a gép, mint egy normál rendszerindítás, de ugyanott folytathatod a munkát, ahol abbahagytad. (Azért érdemes néha újraindítani.)
2016. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!