Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy törölhetem a Sandboxie-t?...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Hogy törölhetem a Sandboxie-t? Van erre szükség? Hol találom a laptopon a "lemezkarbantartó"-t?

Figyelt kérdés

Próbáltam a TotalCommander segítségével, de nem engedi a törlést.

Azt írja, hogy nem üres a Sandbox. Olyan rég töltöttem le, hogy nem tudom mire jó!

Azon kívül ajánlja, a sandboxie weboldala, hogy lemezkarbantartót indítsam el, az ideiglenes fájlok és mappák törlése miatt.


Nekem ez kínai:::: [link]


Lehetséges, hogy ütközik az ESET NOD32-vel, melyet nemrégen töltöttem le.


Köszi a választ!


2016. júl. 17. 16:32
 1/9 belapus ***** válasza:

A Sandboxie egy biztonsági program, amely segítségével virtuális környezetben futtathatóak az alkalmazások, mint például a böngésző.

Jobb klikk az értesítési területén található ikonon - Default box - Tartalom törlése - a felugró ablakban ezt megerősíteni.

Ezután a Vezérlőpultban megkeresed a Programok és szolgáltatások ( op. rendszertől függően lehet más megnevezés is ) menüt, kijelölöd a Sandboxie-t, majd az Eltávolítás gombra kattintasz.

Az ESET nem szerepel az ismert akadályozó tényezők között.Ezt én is megerősíthetem, mert az ESS9 mellett tudom használni a Sandboxie-t.


[link]

2016. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves Belapus!

Köszönöm szépen a hasznos választ!

Az az igazság, hogy nincs az asztalon a Sandboxie ikonja. A letöltések között találtam meg az "ikonját", és rákattintottam jobb egérgombbal, ((megnyitás)) és valamilyen módosítást akart végrehajtani a gépen, amit nem engedtem. Ezért próbáltam letörölni végleg. De talán telepíteni akarja magát újra, vagy mit is akar, nem tudom. Olyan rég tanultam ezeket, hogy már nem emlékszem, mert csak dolgozom, és nem alkalmazom a régi dolgokat. Mivel nem sok időm van rá.

A Sandboxielstall>>>>(Sandboxie installer)>>>>>>, ha a törlés gomra kattintok, akkor végleg törli, vagy csak az ikont törli?


Köszi szépen!

2016. júl. 17. 18:17
 3/9 A kérdező kommentje:

Újra megpróbáltam törölni, azt írja, hogy a Sandboxie attribútuma rejtett, vagy system.

Nem tudom mit jelent.

2016. júl. 17. 18:33
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy angolul sem tudok. :(
2016. júl. 17. 18:35
 5/9 belapus ***** válasza:

[link]


Egy ilyen ikon kell keresni jobb oldalt, alul, az óra mellett ( értesítési terület ).Ha nem látszik, akkor rejtve lehet.Ennek a területnek a bal szélén látható egy nyíl forma.Arra kattintva láthatóvá válnak a rejtett ikonok.

Ha angolul van akkor a DefaultBox után a Delete Contetnts-et válaszd.

Előtte esetleg kattints a Terminate All Programs-ra, így leállíthatóak az elindított alkalmazások, majd ezután lehet törölni a tartalmat.

Ha a Sandboxie installer futtatásakor a Törlést választod, elvileg a programot távolítja el.

2016. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 belapus ***** válasza:

[link]


Ez lemaradt.

2016. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!


További szép estét kívánok!

2016. júl. 17. 19:12
 8/9 A kérdező kommentje:

A laptopon nem találom a rejtett ikonok gombot, a régi gépen az megvolt. nem is értem hova tűnhetett.


Köszi!

2016. júl. 17. 19:17
 9/9 A kérdező kommentje:

Na, ez érdekes, harmadszori parancsra eltűnt a Sndboxie.

Sem a letöltések között nem szerepel, sem a TCmd-ben nincs. Na végre!

Lehetséges, hogy nagy kutyulék ez a gép. Már én sem értem az egészet.

Köszi a segítséget.

2016. júl. 17. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!