Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung a3 (2016), vagy Lg...

Samsung a3 (2016), vagy Lg k10 a jobb?

Figyelt kérdés

Mind a kettő tetszik, a samsung nekem komolyabnak tűnik.De mibel most is egy lg-m van nem tudom mennyire hiányozna belőle a hátlapi gombok és a kölönféle alkalmazások. Mert szinte ugyan az a kettő teló.

Még annyi hogy a mostani lg g2 mini-m be krepált, és a telekom úgy tűnik nem tudja megcsináni. Szerintem csere lesz,és tudni szeretném mit válaszak ha lesz választási legetőségem.És mivel már g2 mimit nem forgalmaznak, ezeket néztem amik még akkori áraknak megfelelt.



2016. júl. 20. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk itthon egy A5 (2015) van és egy K8-as. Nem ugyanaz a páros, de mindkettő jó teló (az A5 jobb). A Samsungnál az AMOLED kijelző és az elől-hátul gorilla glass magasabb minőségérzetet nyújt szerintem. A Samsugnál magasabb órajelen pörög a CPU és a GPU is érezhetően erősebb (plusz támogatja az ES 3.1-t is).

Az összes benchmarkban a Samsung A3 (2016) teljesít jobban a mobilarenán a K10-vel szemben.

A kettő közül egyértelműen Samsung! Egyébként az új A3 nagyon hasonlít a tavalyi A5-re (csak a RAM kevesebb 2GB helyett 1,5GB) és a fémház helyett fém-üveg kombó lett, ami ugyanúgy minőségi megoldás a műanyaggal szemben.

Szóval ezek közül 1 szavazat a Samsungra.

2016. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!