Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy videókártyám, de nem...

Van egy videókártyám, de nem jut tovább a boot kezdőképernyőtől ha azt szerelem bele, Többi lent?

Figyelt kérdés

Na szóval . Van egy gépem amibe beleszeretnék szerelni egy gt 630 -as videókártyát , windows újra rakás elött müködött még ,de utána csak a boot képernyőig jut el .

A videókártya nem sérült ,más gépbe ugyanúgy müködik . a mostani videókártya egy geforce 9500 gs .

Próbáltam már letörölni az illesztőprogramot ,sikerült is ,de akkor se indul el azzal a videó kártyával . teendő ?



#PC #videokártya #illesztőprogram #érzéekli #a videókártyát
2016. júl. 22. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
egy windows vagy bármilyen linux disztró telepítő megy vele?
2016. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem vagyok egy nagy mérnök... (MÉG!!) de talán ezt kipróbálhatod: tedd be a régi kártyát, hogy menjen a gép. Csinálj egy biztonsági mentést így!!! Nehogy elvesszenek az adataid. Valamilyen külső vinyóra. Esetleg szelektálhatsz, hogy mi az ami már nem kell, mert elhiheted, hogy ilyen fájlokból pár év után gigabájtok torlódnak föl... Utána letakarítod a géped. De teljesen, windowsal, mindennel együtt! Beszereled az új kártyát, és felteszed a windows-t. Hátha így megoldódik a gondod. Egyébként meg olvass utána, hogy milyen pci csatlakozóval kompatibilis a kártyád, és nézd meg, hogy a géped alaplapján milyen van. Ha kisebb verziószámú, akkor alaplap is kell még, mert akkor 100% hogy nem fog működni. Ennyit tudok hozzátenni, segíteni! Azért remélem hasznos voltam. ;)
2016. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már egyszer müködőtt , még friss a gép pár napja érkezett a szervízből új win7 64bittel .



Probálkoztam mindennel .

Videókártya illesztő programját letöröltem , de akkor se. Sőt annak a videókártyának (gt 630) a cd-jével tettem fel az illesztő programot .

Valami buszvezérlő illesztő programját is frissitettem (mert nem volt rajta) de akkor se , bár nem értem a kettő között az öszefüggést.



A windows újrarakni nem szeretném , annak lehet köze ,hogy windows 7 premium home 64bit van rajta?

2016. júl. 24. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!