Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-re frissítéskor...

Windows 10-re frissítéskor elvesznek a gépen lévő adatok, programok?

Figyelt kérdés

Szeretnék frissíteni, csak ettől félek, hogy elvesznek a képeim, meg az iskolai cuccok stb.

Pedig azt írta ki, hogy az adataim megmaradnak, de egy kicsit szkeptikus vagyok, hisz ez ez új operációs rendszer és az újrarakással törlődnie kéne mindennek.


Egyébként laptopra szeretném letölteni és azon csak egy meghajtó van(C).


2016. júl. 23. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok a frissítés híve inkább tiszta telepítéssel lenne a legjobb. De ha csak befrissíted akkor megmarad mindened! Már én is próbáltam ezért tudom!
2016. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg megmaradnak, gyakorlatilag a windóznál soha nem lehet tudni. Egy sima mezei frissítés is tönkrevághatja úgy a rendszert, hogy csak formázással tudod helyrehozni.
2016. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Jobb félni, mint megijedni. Milyen igaz. Én már 4 gépet frissítettem, és eddig mindegyiknél minden tökéletesen ment. De sajnos neten lehet rémhíreket olvasni, szerintem ha mindent ésszel csinálsz gond nélkül menni fog! Vigyázz mert már csak pár napig ingyenes;-). Arra kell figyelni hogyha valamelyik százaléknál megakad pár percet, nem szabad kétségbe esni. Ha viszont tényleg nem megy tovább, akkor baj van. Sok sikert:-)! Ismétlem: Jobb félni,.mint megijedni!

2016. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!