Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Arra szeretnék választ kapni,...

Arra szeretnék választ kapni, hogy miként lehet személyes profilt létrehozni jogtiszta Windiws 10 operációs rendszer alatt?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam, "Mi sem egyszerűbb!", aztán rá kellett jönnöm, hogy túlértékeltem az ismereteimet.

Lehet-e több rendszergazdai jogú felhasználó?

Ha beálítom - a gép kijelzése alapján már létrehozott - profil Asztalát az igényeim szerint, miért egy már létező felhasználó profilját gányolom szét?

Ilyen "apróságokkal" találkoztam...


Annyiből fontos lenne számomra a saját profil, hogy nem szeretem mások gépi dolgait kerülgetni, kelletlenül olvasgatni, szeretem a viszonylagos rendet, - nem a stílusom a 600000 ikon az Asztalon, - és így tovább...

Megköszönném, ha hathatós segítséget kapnék!



2016. júl. 25. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi történik mások asztalán, amikor a sajátodat módosítod?
2016. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szervusz!

Köszönöm a választ!

Az a bajom pont, hogy semmi nem változik, - nem jelennek meg ikonok formájában a profilok, mint a Win-7-nél volt és fingom sincs arról, - csak sejtem, - hogy kinek a profiljában vagyok.

- Valószinű, hogy nem az enyémben... :(

De nem is kisajátítani szeretném a gépet, csak birtokolni belőle egy profilt, aminek az asztalára azt teszek ki következmények nélkül, amit csak jól esik, ill. olyan szín-, működési beállításokat eszközölök, amilyet csak szeretnék.


Még csak nyomokban sem látom a gép szerint már létrehozott profilomat!


(?)

2016. júl. 26. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Magyarul nem találtam jobbat, de remélem segít:

https://www.youtube.com/watch?v=IaCgx2CIsus

2016. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg bal lent ott kell legyen a bejelentkező képernyőn a nevek listája.
2016. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az elsőt csináltam már, de nem hozta a várt eredményt.

A második NÁLAM nem működik sajnos!

Köszönöm szépen! További kellemes időtöltést!

2016. júl. 26. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!