Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Akinek Sony fejhallgatója...

Akinek Sony fejhallgatója van, annak össze szokott pöndörödni/megtekeredni a vezeték?

Figyelt kérdés
Arra a szakaszra gondolok, ami a kettéválasztástól magáig a fejhallgatóig tart. Régebben vettem egyet, ami már kivételkor meg volt csavarodva egy kicsit, aztán rászokott arra, hogy bepöndörödjön.Gondoltam így jártam, biztos egyedi eset. Most azonban vettem nemrég egy másik típusból az előbbi mellé, egy idő után ez is ugyanazt kezdte el produkálni, a kettéválasztástól a végéig meg van csavarodva a kábel, emiatt hajlamos összepöndörödni. A működésre ez nincsen befolyással, de engem már lassan az őrületbe kerget. Más is így jár(t), vagy ez csak velem történik meg folyton?

2016. júl. 25. 22:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!