Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha van wifim ruterem is van?...

Ha van wifim ruterem is van? Portot hogy tudok nyitni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs WiFi-d, ha nincs routered.
2016. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Milyen márkájú routered van?
2016. júl. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor van ruterem de hol lehet megnézni az ipjét meg a márkáját mert házi szervert akarok futatni de nem megy az ipje nélkül
2016. júl. 27. 09:47
 4/6 anonim ***** válasza:
hűha!!!
2016. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

cmd: ipconfig ->IPv4 Address...(A rutertől kapot IP-címed)

[link] -> A szolgáltatótól kapot IP-címed. Erre lesz szükséged szerintem.

2016. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok a fő kérdésre nem válaszoltam, most megteszem.


Ha portot akarsz nyitni akkor azt a tűzfalba teheted meg, illetve a Router beállításokba.


Router-t akarsz állítani akkor tudnod kell a Router IP-t. Ezt megtudhatod, ha beírod a parancssorba (cmd) ezt: ipconfig

Megkeresed ezt "Default Gateway" és az utána lévő számsorozatot kimásolod és beírod a böngészőbe. Általában ez az IP: 192.168.0.1

Ezt beírva jön a router bejelentkezési felülete, bejelentkezel (admin, admin vagy a jelszó üresen marad) és megkeresed a Port Forwarding-ot. Ott tudsz állítani Portot. Azt hogy TCP vagy UDP portra van szükséged azt nem tudom úgyhogy állítsd be mindkettőt aztán lesz ami lesz.


Régi kérdés volt de azért válaszoltam, hátha.

2016. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!