Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet egyszerre két...

Hogy lehet egyszerre két monitoron egy játékkal játszani?

Figyelt kérdés

Van egy monitorom amin DVI meg VGA kimenet van, és van egy laptopom amin csak HDMI van. Vettem hozzá egy átalakító kábelt, összekötöttem, és működik is rendese. Csak annyi a bajom vele, hogy nem tudom, hogy hogyan kell megoldani azt, hogy egyszerre menjen a két monitoron egy játék. Az elsődleges monitor az a laptopmegjelenítője ami 1366x768 felbontású. A másik monitor a másodlagos az egy rendes monitor ami 1600x900-as felbontású (ha ez fontos akkor a laptop egy lenovo ideapad 100-15


itt egy link:


[link] a monitor pedig egy philips monitor, elég régi, nem találtam róla linket, és a laptopon windows 10 fut)



A válaszokat előre is köszönöm!



2016. júl. 27. 11:13
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

A videokártya beállításainál keress olyat, hogy kétmonitoros üzemmód.

Esetleg, ha van a funkcióbillentyűk között olyan, amelyiken két stilizált monitor van, azzal is lehet váltani az üzemmódok között. Általában úgy működik, hogy minden megnyomásra lép a következő felállások között: csak külső monitor, mindkettő, csak belső monitor. A funkció billentyű vagy egymagában használható, vagy az fn (balra lent, kék felirattal) együtt lenyomva.

2016. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:
Közben megnéztem: ezen a masinán az F3 billentyű az, az Fn gomb pedig ezen nem kék.
2016. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!