Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elég így lementeni? Ezzel is...

Elég így lementeni? Ezzel is lementem a játékot?

Figyelt kérdés

Steamen van egy játékom,amiért sokat fizettem,de most már végigvittem,és kell hely a gépemen,ezért törölni szeretném,de nyilván azt sem szeretném,hogy elvesszen..csináltam biztonsági mentést a játékból a pendrive-omra..


Az elég?? HA legközelebb szeretnék vele játszani,akkor ezt rárakom a gépre,és ugyanúgy játszhatok vele??



2016. júl. 28. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
ha a játékot megvetted steamról bármikot letöltheted ingyen.. annyi hogy a mentésed eltűnik de azt lementheted pendrivera vagy hddra
2016. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké,köszi szépen! :) És akkor majd hogyan tölthetem le újra? Megkeresem az áruházban a játékot,és ennyi?
2016. júl. 28. 19:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Utánanéztem,úgyhogy a második kérdésem tárgytalan XD
2016. júl. 28. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!