Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell bekapcsolni laptopon...

Hogy kell bekapcsolni laptopon a billentyűzet világítást?

Figyelt kérdés

Egy Asus Rog G551JW-CN107D laptopom van és van benne billentyűzet világítás. Mikor bekapcsolom, akkor világít 1-2 mp-ig, majd elalszik, már próbáltam az fn+f4/f5 billentyű kombinációt is és az fn+jobbnyilat, de egyikkel sem tudtam bekapcsolni és hiába kerestem utána interneten nem találtam megfelelő információt, hogy hogy tudnám bekapcsolni.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2016. júl. 28. 20:42
 1/4 Hominida ***** válasza:

Egy helyen ilyen probléma megoldására többen is egy ATK package nevű drivercsomag telepítését javasolják. [link]


Az összes alaplapi driveredet rendben feltetted?


Egyébként ha nem boldogulsz, kérdezz rá az Asusnál. [link]

2016. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem én telepítettem fel az alap dolgokat, hanem egy számtechnikus és gondolom ennek is rajta kellene lennie. De tegyük fel, hogy nincs rajta és letöltöm, nem lesz semmi baja a gépemnek, és ha letöltöm, akkor hogyan próbálkozzam bekapcsolni?
2016. júl. 29. 11:36
 3/4 Hominida ***** válasza:

Ha a számítástechnikus a boltban dolgozik, ahol a gépet vetted, akkor könnyen lehet, hogy nincsen fenn minden driver. Ennek nem nyilvánvalóak a jelei, de kideríthető. Ha valami bizonytalan telepítéssel próbálkozol, előtte csinálj egy rendszervisszaállítási pontot a Vezérlőpult Rendszerben, meg tudod keresni. Aztán ha a driver vagy más változtatás nem jött be, akkor visszacsinálhatod.


Ha felteszed ezt az ajánlott frissítést, utána minden bizonnyal úgy tudod bekapcsolni, ahogy most. Csak talán már nem alszik ki utána.

2016. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget!
2016. júl. 30. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!