Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a konfig jó?...

Balu pls kérdése:

Szerintetek ez a konfig jó? Processzor: Intel Core i5 4690K 3.5GHz 4 mag Videókártya: Asus GeForce GTX 960 4 GB Memória: 16GB 1333MHz Táp: Cooler Master G550M

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ramból nézhetnél nagyobb mhz-eset, valamint én inkább 8 giga ramot és egy 970et vennék
2016. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2016. júl. 29. 00:03
 3/4 levente501 ***** válasza:
A RAM Mhz-e semmit sem számít. Akkora a gyakorlati eltérés egy 1333 és pl. Egy 1866 Mhz-es RAM között, hogy alig lehet kimutatni. A ramot én sokallom egy Gtx 960 mellé, én 8 Gigát raknék hozzá. Egyszerűen nem tudja kihasználni a kártya, ha csak nem szoktál videót renderelni. Azon kívül egész jó, csak azért el ne feledkezz ilyen dolgokról, hogy: a gépházba beleférjen a VGA, ha már K-s processzort veszel, akkor ugye kell hozzá proci hűtő, valamint hűtőpaszta, mert azt ugye nem adnak mellé, vegyél még néhány ventit pluszba, hogy nehogy megsüljön az egész. Nem mintha hajlamos lenne rá, de inkább költs +5k-t, mint hogy valamire ráüljön a por, és isten őrizz kigyulladjon...
2016. júl. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kommentet sokat segítettél levente
2016. júl. 31. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!