Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7ről win10re frissítésnél...

Win7ről win10re frissítésnél le fogja törölni a gép az adataimat?

Figyelt kérdés
szeretnék frissíteni de nem igazán értek hozzá hogy az adataimat hova mentsem ilyenkor, mert eddig mindig más csinálta meg nekem az újratelepítést. el fognak veszni az adataim? 2 felé van partícionálva a gépem, az egyik amire az alapprogramok mennek, a másik meg a képek, zene film stb. elég ha otthagyom vagy külső merevlemezre kell menteni ilyenkor?
2016. júl. 28. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a tálcáról frissítesz, akkor megmarad minden, de úgy bugos lesz a rendszer, ezért inkább a tiszta telepítést ajánlott. Ilyenkor a rendszer és az alapprogramok partíciója törlődik, de a másik partíció megmarad.
2016. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! énis így emlékeztem.
2016. júl. 29. 10:47
 3/4 A kérdező kommentje:
azt mondjuk nem értem hogy milyen tiszta telepítés?
2016. júl. 29. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Letöltöd a Microsoft oldaláról az iso fájlt, kiírod egy üres DVD-re és arról feltelepíted.
2016. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!