Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani valami jó,...

Tudnátok mondani valami jó, nem grindelős, nem P2W játékot ami lekötne hosszú távra?

Figyelt kérdés
Eddig többnyire online játékokkal játszottam de valahogy meguntam ezért abbahagytam őket.Mostanában nagyon unatkozom.Mióta az eszemet tudom szabadidőmben játszok.Legalábbis többnyire.Van hogy 24/7 be, van mikor csak 2-3 órát. Attól függ, hogy van kedvem meg időm. Eddig játszottam ezekkel: WoW és annak minden elképzelhető tört szervere(10 évet lehúztam ezzel a játékkal.)Aion,MuOnline,DDO,Silkroad,Metin2,Vindictus,LOL,Warframe. Ezeknek többségével évekig elvoltam,de mára már nem tudom élvezni őket mert egyszerűen nem érzem azt a feelinget mint régen.Egyszerűen nem vagyok képes felhúzni és kigearelni a százötvenedik karakteremet wowban,vagy szétgrindelni az agyamat metinben,warframen vagy bárhol máshol.Úgyhogy azt szeretném tőletek kérni hogy mondjatok nekem valami olyan játékot ami hosszútávra leköt,és nem kell agyon grindelni magam hogy érvényesülni tudjak benne.(ha létezik ilyen) Teljesen mind 1 milyen stílus,játékok terén nem nagyon válogatok.Viszont játszható legyen 1920x1080 felbontáson (szóval ne terraria szerű legyen) mert jelenleg egy ilyen monitorom van.Megpróbáltam rajta régebbi játékot játszani és nem volt valami fenomenál géming ekszperiensz :D 1366x768 as monitoron oké volt a terraria meg hasonlók. De az 1920x1080 as witcher 3 meg hasonló játékok után ez egy más világ.Persze nem kell mai grafikával rendelkeznie.De ne pixel war please.

2016. júl. 30. 02:22
 1/2 anonim ***** válasza:
R6 siege
2016. júl. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csgo
2016. júl. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!