Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri megvenni ezt?

Szerintetek megéri megvenni ezt?

Figyelt kérdés

Ár jó,meg minden,csak szeretném tudni,hogy azt kapom e,amire számítok.

Http://www.emag.hu/wacom-intuos-art-pen-touch-medium-digitalizalo-tabla-fekete-cth-690ak-n/pd/DMD7DYBBM/? Ref_cmp=ps&emagi_click_id=58b92d17f33d6f44c6732047cc5f931e



2016. júl. 30. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Emagról inkább ne vedd. Nemcsak, hogy drágább, mint máshol, de román cég lévén meggyűlhet a bajod velük esetleges garanciáztatás esetén. Arról nem is beszélve, hogy milyen negatív panaszok övezik. Ha nem muszáj, 5 ezer Ft fölött ne vásárolj Emagról, de még az alatt se nagyon.


A Wacom digitalizáló táblákkal nagyon nem lőhetsz mellé. Nekem régebbi sorozatból van egy darab, még mindig nagyon jól szuperál. De az Oázis Computer-nél olcsóbb, illetve az Aquánál is elég jó áron van (személyes tapasztalataim alapján az utóbbit nyugodtan merem ajánlani).


[link]

2016. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólóval! Az ára nem rossz, de az emag-tól nem vásárolnék ilyen értékű dolgot! Nekem egy Wacom Intuos4 L-esem több éve és Wacom Inklingem, semmi gondom nincs velük, tökéletesen szuperálnak! Érdemesebb egy picit drágábban vásárolni, és utána nézni az olnine üzletnek ahonnan veszed. Én az extreme digitaltól rendeltem anno, nem volt semmi gáz. Tartozékokat és tollhegyeket már csak a gyártó oldalán szerzem be, úgy tudom nem is kaphatóak máshol.
2016. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!