Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gigabyte eco600 vezetéknélküli...

Gigabyte eco600 vezetéknélküli lézeres egeremel az a gond?

Figyelt kérdés

A jobb oldali kattintójával van ez ha mongyuk megvan nyitva sok oldal , lap és ha beakarom zárni az egyik lapot ami ugye a X jel szimbonizál , akkor bezárja az előtte lévő lapot is , és csak egy katintást csinálok de akkor is néha bezár tőbb lapot ez mért lehet ?

Vagy hogy mégegy dolgot emlicsek , hogy pl ha C meghajtórol akkarok egy videot másoldi D re akkor nem lehet kijelölni a fájlt és ha a jobb katintóval C ről Dre akkarom huzzni a fájlt akkor csak hirtelen más fele másolja a fájlt , nem oda ahova szeretném , ha erősen lenyomom a bal odali katintót akkor sikerül , de mi lehet korábban nem volt ez ?


2016. júl. 30. 19:06
 1/5 Szirty ***** válasza:

Huh!

Hát eéág zavaros amit írsz.

Pl. hogy jobb gombbal másolni akarsz akkor máshova teszi, de ha a bal gombot erősen lenyomod akkor sikerül...

A bal helyett jobb oldalit akartál írni?


Nekem egyetlen tippem van: Az egér mikrokapcsolója "prelleg" (ismétel) bizonytalanul érintkezik. Cserélni kell.

2016. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tönkre ment vegyél új egeret. Pont !
2016. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom rosszul fogalmaztam meg , de akkor leröviditve azt mondom hogy a bal oldali katintóval valami nem stimel túl gyorsan reagál mindenre , a jobb oldali katintóval semmi baj.

Probáltam még a vezérlőpult - egér menü beállitásokat is hogy a mutató sebeségét állicsam de nem hoz jaulást.

Akkor ez annak a jele hogy már kezd romlani , pedig mem volt egy olcso egér.

Akkor mien egér jó ? Lézeresek ? Vagy optikai ? Mien márka ?

2016. júl. 30. 19:48
 4/5 Szirty ***** válasza:

Nehéz előre megmondani melyikben lesz jó sokáig a kapcsoló.


Én cserélni szoktam, filléres alkatrész. Sajnos nem mindig könnyű pont olyat találni ami bele való. Ezért korábbi (10-20) leselejtezett egérből forrasztgattam ki, így van sok különböző fajta.

2016. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pinkpancser ***** válasza:
Elvileg javítható, ha sikerül ugyanolyan nyomógombot találnod. De biztosabb, ha veszel egy másik egeret. Hasonló kaliberű egeret kínából szállítással fillérekért meg lehet oldani.
2016. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!