Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Microsoftba hogyan tudom a...

Microsoftba hogyan tudom a szaggatott vonallal be keretezett szövegrészekről le venni a keretet? Hogy azokat is ki másolhassam txt be anélkül hogy egyesével keljen ki jelölnöm őket.

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Microsoftban ? Az meg milyen program ?
2016. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha wordre gondolsz akkor a táblázatoknál van ehy radír eszköz, azzal tudod eltűntetni a vonalakat, ha explorerre vagy edgere akkor nem tudsz mit tenni, ha a gép által kiírt üzenetekre akkor se. Jó lenne ha leírnád, hogy mire gondolsz.
2016. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

World.


Nem a kereteket akarom el tüntetni. A probléma az hogy hogy pl Fogom az egeret és a 10oldaltól el kezdem ki jelölni a 15 oldalig a szöveget. És pl abba az 5 oldalba van 10 rész ami egy elvonatkoztatott szövegkeretbe van be téve. Azokat nem jelöli ki. De ha pl ctr a val az egészet ki jelölöm. Az is ki jelölődik persze. És az jó is lenne. Viszont a célom hogy át másoljam a szöveg tartalmat txt be. És ilyenkor a szöveg tartalom csak azon részét teszi be amelyik nincs benne ezekbe a keretekbe. Amúgy a keretet le tudtam venni a brotder nevezetű menürészbe. CSak épp attól még azok a részek ugyan úgy nem másolódnak ki. Mikor bele kattintok meg jelenik egy szaggatott keret is. Na azt nem tudom le venni. ÉS persze ha le veszem nekem az úgy jó ha ki jelölhető és ki másolja.


Na most azok a részek is ki másolhatók pl úgy hogy egyessével bele kattintok ki jelölöm be másolom txt be és folytatom ugyan így. De egy szere szeretném tudni hogyan tudom ki másolni. Am pl másik world lapba be másolja ugyan úgy be keretezve meg minden. De txt be csak a kereten kívüli részek mennek át.

2016. júl. 31. 12:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez így menyire érthető?
2016. júl. 31. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!