Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj az Xbox -al?

Mi lehet a baj az Xbox -al?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már elég régóta megvan ez a probléma , és akár mit csinálok nem tudom helyrehozni.


Egy ideje van Xbox One-om , megvettem rá a Black Ops 3-mat , eleinte elég jól működött , talált szobákat , gyorsan , laggmentesen tudtam játszani.

1-2 hónappal ezelőtt átváltott a netem Strict-re , megcsináltam, hogy OPEN legyen. ( Port Forwarding )

A helyzet az , hogy annak ellenére sem talál 1 darab meccset se , vagy ha talál is max TDM-ben 10 perc elteltével , és mikor el is kezdődik a játék , 1 es , kettes , nagyon jó esetben 3-mas pingem van.


Laptopon szoktam játszani MW3-mal , Moderate Nat Type-al , probléma nélkül talál szobát , és lagg mentesen fut a játék.


Próbáltam megosztani a telómon a mobilnetet , rácsatlakoztam az Xbox-al , egyből OPEN Nat Type-ot kaptam , és talált egyből 5-6 szobát , és 2 másodperc után csatlakozott is a meccshez. Ha wifi-n vagyok, 0 és 50 között ugrál a számláló a játékban.( Internet Kábellel is ugyan ez a helyzet )


Próbáltam a routeren kikapcsolni a tűzfalat is , a számítógép tűzfalat is még a vírusírtót is egyszerre , ugyan úgy nem talál meccset.


Esetleg valami megoldást tudtok mondani ? Próbáltam már felhivni az internet szolgáltatót is , 8 ezer forint hogy kijöjjön egy informatikus , és fél óránként 3 ezer forint , viszont lehet egyszerűen meg lehetne ezt a problémát oldani.


Az internet sebességemmel semmi gond , mondjuk az Xbox azt írja hogy 200ms , valamikor 380ms-os a Latency , bár sok fórumon azt írták hogy ez fals információ.


U.I: Xbox 360-on semmi problémám nem volt ilyennel.



#Xbox #Call of Duty: Black Ops #ping #black ops 3 nem talál szobát #0 ember #0 szoba
2016. aug. 1. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

próbáld meg hozzáadni a következő portokat a port forwardinghoz a routeren:


53

80

88

500

3544

4500


itt találsz pontos leírást hogy milyen routeren hogy kell beállítani:

[link]

2016. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindegyik hozzá van adva , mint írtam már megcsináltam a Port Forwardingot. :\
2016. aug. 1. 13:56
 3/13 anonim ***** válasza:
router gyártó/típus?
2016. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Telekomos ZTE SPEEDPORT ENTRY 2I.

Mindjárt csatolok képeket , hátha rosszul csináltam meg a port forwardingot , mivel PortForward.com -on nem találtam meg pont ezt a típust , bár szerintem más lesz a baj , mert most rányomtam a DMZ-t így is OPEN-lett a NAT TYPE , viszont ugyan csak nem talál meccset.

2016. aug. 1. 14:00
 5/13 A kérdező kommentje:
2016. aug. 1. 14:05
 6/13 anonim ***** válasza:

minden port TCPn és UDPn is nyitott?

a megadott IP az XBOX IPje?

2016. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen , direkt beállítottam neki egy statikus IP-t ( az a 118 as IP) , UPD és TCP portok is nyitva , amelyiknél mind a kettő kellett ott a TCP és UDP és ki van nyitva.
2016. aug. 1. 14:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Lan host ip miért .1.4 ?
2016. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Oda nem az IPV4 address kell ?
2016. aug. 1. 14:27
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen , látom ezt elnéztem , mert az az IP a laptopomé , akkor oda az alapértelmezett átjárónak az IP-je kellene ?
2016. aug. 1. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!