Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom a gépet összekötni...

Hogy tudom a gépet összekötni az okostévével interneten keresztül?

Figyelt kérdés
A tv ennél a funkciónál kiírta hogy le kell tölteni az Intel WiDi nevű programot. Le is töltöttem de nem tudok vele más eszközt keresni (a tv-n lévő felirat szerint ha belépek a programba egyből keresni kezd).Azt írja, hogy a rendszer nem észlelt intel widi nevű alkalmazást.2w

2016. aug. 1. 16:48
 1/7 lali51 ***** válasza:
Próbáld meg, teepítsd a plex média szervert a gépre és a tv-re.
2016. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm megpróbálom:)
2016. aug. 1. 17:49
 3/7 Gábor_79 ***** válasza:
Ha egyazon hálózaton vannak, egy routeren csatlakozik mindkettő, akkor észlelik egymást.
2016. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
telepítettem mindkettőre. a tv-n megjelent a kód viszont a gép még mindig keres valamit
2016. aug. 1. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb még mindig az Otthoni csoport
2016. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lali51 ***** válasza:

A gépen elindítod a plexet fel kell venni videó fénykép és zene mappákat amit meg szeretnél osztani a tvvel,a tv- n a

Kóddal ne foglalkoz hanem a távirányítón nyomd meg a source gombot és ott lessz a plex és meglehet nyitni.

2016. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gábor_79 ***** válasza:

Külső program és otthoni csoport nélkül [link]

csak az egyik TV volt bekapcsolva, de választani is lehet. Az egyszer elindított médiát később a TV-ről is lehet indítani. Win Media Player hálózatmegosztási szolgáltatást kell bekapcsolni hozzá.

2016. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!