Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen telefont vegyek 40...

Milyen telefont vegyek 40 ezer forintert?

Figyelt kérdés

Első sorban: használtat, vagy ujat?

Ami kell: internet megosztás, jó előlapi kamera, szép képet csináljon, zenehallgatás, netezés (facebook, messenger, viber, insta...) emailek, telefonalas nyilvan, bluetooth, wifi, mobilnet, pokemon go jól fusson rajta

Tudom, hogy hasznaltan mar lehet venni iphone 5ot ebben az aarban, az milyen? Koszi



2016. aug. 2. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Iphone 5 az felejtős és elég régi,hiába van rajta az alma.

40K-ért ez nagyon nagy elvárás,ha jó kamera kell akkor legalább egy Nexus 5X,ha jó multimédia kell akkor HTC M7 vagy LG V10 minden mást végrehajt egy Moto G4 Play.

40K-ig:Motorola Moto E 2015,Vernee Thor.Ezzel azt akarom mondani hogy kompromisszumokat kell kötni mert amiket leírtál max duplájáért kapod meg.

2016. aug. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Navin Mizu M450-t. Nekem nagyon bevált.
2016. aug. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Ennyiért nem fog a telefon mindenben kielégíteni. Én is szeretem a minőséget, de ezért a pénzért max. jóságban kínai telefonokat tudsz venni. A családomban is van ilyen, nem mondom, nem rossz darabok.

A CUBOT, Xiaomi, Huawei és Honor, nameg a Lenovo is van ilyen árban, ami kicsit jobban kielégít, mint ilyen árban lévő ,,minőségi" mobil.

2016. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Talán vegyél WP-set, azok olcsóbbak és jók is. Ja es nehogy vegyél "Navin Mizu M450-t" amúgy meg Navon.. Egy barátnőmnek, olyan van és valami borzasztó sz@r!!! Lefagyott fényképezés közbe, utánna meg nem érzékelt semmit a kijelzője, felkellet boncolni, kiveni az aksit és újraindítani. CSAK OLYAT NE
2016. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4.Ha tisztában vagy a telefonokkal akkor tudod hogy a WP kihalt platform,de igazad van,az a Navon egy kínzóeszköz.
2016. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
huawei Y3 II nagyon jó! Nekem is olyanom van, és imáom! Én 30K-ért vettem. Megéri.
2017. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!