Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan legyek jobb CsGO-ban?

Hogyan legyek jobb CsGO-ban?

Figyelt kérdés
Milyen fegyvereket használjak?Milyen helyeket nezzek?Barmi aprosag a Nagyobb rankuaktol jol jön
2016. aug. 3. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Heló!


Rengeteg videó van a neten, amit profik osztottak meg. Alap, hogy ismered a legfontosabb pályákat. Ha ez megvan, innentől a skilledtől sé gyakorlástól függ, hogy lősz. Ha egyedül játszol, random emberekkel, akkor nem igen lehet tovább ragozni.

Ahhoz, hogy igazán fejlődj, és magasabb szintre lépj, clanozni kell. Random csapatokkal, taktikai egyeztetés, folyamatos beszédkapcsolat... nélkül a játék közelében sincs ahhoz képest, amit egy igazán összeszokott csapat által nyújtott játékélmény ad, és amit ott nyújthatsz.

2016. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ a Palyakat ismerem de mindig csak egy ismerossel tudok csak jatszani szerintem akkor ezt kell orvosolni es a celzast pedig sokat kell gyakorolni mert igy belegondolva tenyleg rossz hogy nem tudok senkivel komunikalni:)
2016. aug. 3. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:
vegyél elsőnek is egy megbízható egeret . mert a gamer egér nem azt jelenti hogy sok dpi tud! pl jó egér: zowie,SteelSeries,razer ,logitech aztán ezeken belül is vannak ajánlott és nem ajánlott típusok. Gagyi egérrel nem fogsz előrébb jutni.
2016. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3: Jaj, csak ezt ne mondtad volna! Mindjárt megjelenik valami szerencsétlen, aki elmondja, hogy ő az 500 forintos Tescós egerével is osztja a heccsátokat cségóba...

Bár azért vannak született tehetségek is. A barátom fiáról tudtam, hogy Gold Nova ***-as, aztán a múltkor megláttam az egerét- egy igazi alibabás szörnyeteg, lézeres, 8000 dpi-s, szivárványszínű villámokkal, meg minden.

"Te EZZEL lőtted fel magad Nova ***-ig?"

"Miért, mi a baj vele?"

"Semmi, csak úgy csúszkál a kurzor, hogy a desktop ikonokat sem bírom vele eltalálni!"

"Hát... nekem jó..."

Ezt nem bírtam elviselni, megkapta a régi Roccat-omat, azóta felment Master Guardian I-ig.

2016. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Logitech egerem van en meg vagyok vele elégedve.De nekem id van olyan ismerosom akinek 500forintos egere van es eleg nagy ranku lehet hogy az eger sokqt szamit de erintem nem az a legtobb.En celzasra gondoltam vagy hogy hogy tartsam a kurzort ilyenekre de koszonom a valaszt
2016. aug. 3. 17:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Valaki tudna mondani olyan profi játékost akinek van ilyen taníto jellegű videoja?
2016. aug. 3. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:
2016. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Segítséget
2016. aug. 3. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:
jelenleg egy gagyi a4tech x7 718 bk van mert tönkre ment a logitech g100 s .,megrántom picit azt felcsúszik a kurzor XDD A lényeg hogy így is tartom a sas rankot de közel sem érzem stabilnak a játékomat, nagyon megkel feszíteni a csuklót és izomból koncentrálni ilyen gagyi egerekkel nem ám úgy lazán oda rántok azt hs :D
2016. aug. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!