Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 évfordulós frissíté...

Windows 10 évfordulós frissítés után állandóan jön egy üzenet hogy a Microsoft fiókját rendbe kell hozni. Ha rámegyek azt irja hiba történt. Ha figyelmen kívűl hagyom újra előjön. Hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 09:21
 1/2 sanyi1992 válasza:
hát remélem valaki válaszol a kérdésedre mert nálam is ez van és már párszor próbáltam végigmenni a dolgon amit feldobott de utána ugyan úgy feldobja.... szóval ha tudsz rá megoldást vagy valaki tud az írjon...
2016. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A Gépház->fiókok menüjében nézd át az összes almenüt és keress "Beavatkozás szükséges" gombot. Ha találsz nyomj rá és az utána következő javítás gombra is.

Én ilyet az Outlook menüjében találtam és úgy tűnik megoldotta a problémát.

2016. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!