Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lumia 535 duál. Van egy olyan...

Georgyna kérdése:

Lumia 535 duál. Van egy olyan kütyüm, aminek egyik oldala USB 2. 0, másik oldalán a Lumiámhoz csatlakozó. Kérdésem milyen lépésekkel tudom csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
Hiába dugom a telefon csatlakozásába -tettem rá zenét és képeket a laptopomhoz csatlakozva (USB 2.0 oldala)- nem jelez ki semmit, illetve nem tudom hogyan érhetem (beállítások?) el. Tudna valaki hozzá elérési útvonal leírást adni? Köszönöm szépen! :) Ui.: az egész kis kütyü vagy két centi hosszú, Auchanban vette az illető, aki nekem adta. Tehát egyik vége USB 2.0 másik vége a Lumia 535 duál sim telefonom tápcsatijába illeszthető (arra szolgál).

2016. aug. 6. 10:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!