Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újratelepítettem a windows...

Djeki kérdése:

Újratelepítettem a windows 10-et és szeretném újraparticionálni a merevelemezem, de hogyan? Többi lent.

Figyelt kérdés

Újratelepítettem tegnap a win10-em de nem ajánlotta fel azt a telepítésnél hogy újra tudjam partícionálni a vinyóm, pedig ez lett volna az egyik legfontosabb ami miatt újratettem. Persze bementem utána a lemezkezelőbe és a C-meghajtóhoz szerettem volna hozzáadni kb 200GB-ot mivel annno rosszul osztottam ketté az 1t-s vinyóm. Van egy D és egy C meghajtóm. A probléma az lenne, hogy amikor a D-ből elveszek 200Gb-ot (ami egyébként 581 körül van de rájöttem hogy az oda sok lesz) de nem engedte a C meghajtót kiterjeszteni és hozzáadni azt az üres 200 gigát. Miért lehet ez? A D meghajtó teljesen üres volt (azóta rátettem már amit az újratelepítésnél lementettem pendrive-ra mert feladtam) a C-n van ugye minden és általában a programokat, játékokat is oda telepíti és ezért szerettem volna hozzáadni plusz helyet. Itt egy kép a pontosabb infókért, annyira nem értek ehez ezért kérek segítséget...

[link]



2016. aug. 9. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Töltsd le ezt a programot, jelenleg a legjobb particionáláshoz /egyesít, eloszt stb/:


[link]

2016. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!