Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Steam ingyenesen játszható...

Steam ingyenesen játszható játékokról bővebben?

Figyelt kérdés

Ha arra kattintok hogy játék indítása, hozzá is adja a fiókomhoz? Le is tölti gépre?


Mindig ingyenes lesz az adott játék? Előfordulhat hogy egy idő után ki kell fizetni?


A játékok mellett ki van írva hogy "Ingyenesen játszható" és "Free to Play". Van különbség a kettő között, mert ugyan azt jelenti, de mégis az egyiknél így a másiknál úgy írja?


Nagyon új vagyok ebben a Steam dologban ezért kérdem.



2016. aug. 9. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem adja hozzá, de elmenti a mentéseid, így ha letörlöd, majd visszarakod akkor letölti a mentésid, beállításaid(márha a játék támogatja)


Letölti


Valószínűleg


Valószínűtlen


Nincs különbség, fele magyar fele angol a steamnek, nem nagyon foglalkoznak a fordítással. Néha ha kedvük van lefordítanak pár dolgot

2016. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nyomtam a zöldet.

2016. aug. 9. 15:06
 3/3 s55 ***** válasza:
Ezt magyarul nem tudom hogy fordították, de az angol steamen kétféle kategória van, a "Free" és a "Free to play", az előbbi teljesen ingyenes, míg az utóbbi esetében bizonyos dolgokat külön kell megvenni, mint például in-game itemeket.
2016. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!