Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud ajánlani valami jó...

Valaki tud ajánlani valami jó Gamer egeret 10000Ftert?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 23:33
 1/6 A kérdező kommentje:
En ezt neztem velemeny? [link]
2016. aug. 9. 23:37
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Pontosan ezt vittem ma vissza a media marktba. Ne vedd meg.


Amit én tudok ajánlani, azok ezek:


[link]


[link]


[link]

/ Nekem ez van, 1 éve használom és kitűnő egér. /

2016. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom
2016. aug. 9. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit visszavittem, a barátnőmnek lett volna, mert a Hamából nem volt az Illum. Hejette egy Trust-ot vettünk. Ezt:


[link]


Kényelmes, finom kattintású. Nem mindig a drága a jó. Persze, majd elválik, mennyire lesz tartós.

2016. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármit, csak Hamát ne!


Az összes létező Hama termék bedöglött nálam, amiket régebben vásároltam. Két uRage-sorozatból származó egér is ment tönkre 1 éven belül. A szenzor vacak volt, a kurzor össze-vissza ugrált (hiába jó az egérpad), a gombok duplán (vagy esetenként 5-7x (!!)) kattintottak. A hajamat majd' kitéptem, és váltottam, amint tudtam.


Nézd meg ezt a leírást:

[link]


De ha nincs időd, akkor legalább az ajánlott egerek listáját böngészd át:

[link]


Laptophoz most egy CM Storm Alcor-t használok, 12 ezerért vettem, jó kis szerkezet, bár nem közelíti meg a Logitech G402-m szintjét. A Steelseries Rival 100 se egy rossz választás.


Valamennyi kínai márkát a 10 ezer alatti árkategóriában, amiket egyedül a "gamer" kinézetük vagy nevük ad el, el kéne már felejteni. Az 5-8 ezres egerek, amiknek csilli-villi villámokkal díszített, 600 színben világító külsejük van, mind gyenge, olcsó irodai egerek szintjét ütik meg max, teljesítményre és minőségre. A4Tech, Hama, Trust, Aura, stb., mind ilyenek.

2016. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 nálam 1 éve megy egy egér, egy bill és egy füles. Minden márkánál vannak hibásak, még a Razer-nél is.
2016. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!