Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új mobilt szeretnék venni...

Új mobilt szeretnék venni 35-37000 forint körül és ki is néztem egy huaweit és egy lenovót. Az ilyen alsó-közép kategóriában ezek jónak számítanak?

Figyelt kérdés
Pontosabb egy LENOVO A2020-ról és egy HUAWEI Y5 II -ről van szó.De teszteket ezekről alig találok.

2016. aug. 10. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A Lenovo-k nem rossz telefonok,Anyumnak is olyan van és rendesen működik.
2016. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon alsókategóriás telefonok. Inkább a Doogee X5 pro, valamelyest jobb hardver, több ram és olcsóbb. Vagy ha épp van az eustocknak készleten akkor Verne Thor-t lenne érdemes venni. Az nagyon is best buy. Jó hardver, nagyon sok ram, a kamera se olyan rossz, a kijelző is szép.
2016. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem mobilarénán a Doogeet és meggyőzött. Köszönöm az ajánlást !
2016. aug. 10. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Vernee thor. Árkategóriájában a legjobb. (eustock.eu)
2016. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hanyagold a Doogee x5-t, vernee thor a te barátod ;)
2016. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a vernee csak online vehető meg és személyes átvételhez vagyok kötve :/ de azért köszönöm.
2016. aug. 10. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Online megrendeled, házhoz viszik, ott meg személyesen veszed át. Szóval ez is személyes átvétel :)

Amúgy a speedshop kínálatában is megtalálható ez a telefon. Nekik van Pesten üzletük is, ahova bemehetsz megvenni. Igaz ott drágább.

2016. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!