Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Orvosira járók! Milyen gépet...

Orvosira járók! Milyen gépet érdemes venni, inkább windowsosat vagy macbookot?

Figyelt kérdés
főleg azért érdekel hogy ott kapunk e esetleg dokumentumokat amik pl az apple-el nem kompatibilisek. :)

2016. aug. 10. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Macbookot sehová nem érdemes venni, mert drágán adják a nagy semmit. Mondhatni szart sem ér.

Vegyél egy normális laptopot (2 is kijön egy macbook árából), és azzal sok évig elleszel.

Asus, Lenovo, Dell,... mind megbízható márkák.

2016. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
+1, Sajnos a macbook tényleg nem való semmire sem.
2016. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, honnan ez a tájékozottság, én pl. tizenéve használok Mac-et elsődleges gépnek, és eddig még nem ütköztem sehol kompatibilitási problémába.


Nem igen tudnak olyan dokumentumot adni, amit Mac-en ne tudnál kezelni. Fordítva már igen, de az modortalan dolog :-)


Igazából teljesen mindegy egyébként, mert ha egy Macbook-hoz hasonló kaliberű laptopra van igény, akkor árban kb. ott leszel, innentől már csak az oprendszer, vagy a márkanév dönthet (persze Macbook-ra lehet Windows-t is telepíteni, vagy futtatni az OSX mellett).

2016. aug. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem igen kaphatsz olyan dok-ot amit nem tudnál megnyitni. Ugyan úgy van office mac-re, annyi, hogy angol nyelvű, de ha orvosira mész a nyelv gondolom megy...


Veszel egy Macbook Air-t az simán kihúz egy napot töltés nélkül. Plusz nem ~2,5kg laptopot cipelsz csak ~1,5kg. Nem tűnik soknak az az egy kiló, de amikor egész nap cipelgeted ide-oda, meg tömeg közlekedsz vele, akkor örülni fogsz neki. :)

2016. aug. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

#1 vagyok.

Valóban mindent meg fogsz tudni nyitni macbookkal, inkább teljesítmény/ár arány miatt mondtam, hogy ne vegyél azt.

2016. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most miért? Gondolod, hogy orvosin valami speciális formátumokat használnak? :D Ugyanúgy ppt-ben meg pdf-ben fut minden, mint a mezőn.

Szóval azt vedd, amelyiket amúgy is szeretnéd.

2016. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, még annyit, hogy szerintem egy olcsóbb, nagy tárhelyű laptoppal meg egy ipaddel sokkal többre mész, mintha egy macbookot vennél.

Mert egy laptop szerintem alap, viszont én sokkal jobban szeretek tableten tanulni, és magammal vinni is könnyebb.

(Orvosira járok)

2016. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
huuu nagyon szépen köszönöm a válaszokat:))
2016. aug. 11. 23:17
 9/11 anonim ***** válasza:
#7: Viszont ha már iPad, akkor megfontolandó a Mac is, már ha a két eszköz teljesen zavartalan együttműködését biztosítani szeretnéd workaround-ok és kompromisszumok nélkül. Én így csinálom, és bevált.
2016. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha az ember megengedheti magának :D

Én nem, ezért indultam ki abból, hogy egy Macbook árából kijön egy olcsóbb laptop meg egy iPad.

2016. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!