Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítsééég! Használhatatlanná...

Segítsééég! Használhatatlanná vállt a gépem, semmi nem megy rajta! Az eset smart security 5, es a Windows 7 ultimate is lejart, azt irja ki, hogy nem erdeti! Mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés

nem tudom mit csinaljk, de ez mar kibirhatatlan! A windows is lejart es a security is egyszerre, es egyiktsem tudom frissiteni!

Amint bekapcsolom, azt irja ki hogy a windows nem eredeti.

A hetterkep is folyton eltűnik, es feket lessz!

Na de ez meg nem is volna akkor baj, mert hazsnalni talan igy is lehet, csak kicsit idegesito!

Azonban lejart az Eset smart security 5, es frissiteni kene. Honnan lehet beszerezni a felhasznalonevet es a kodot? Mar egyet talaltam, de az nem volt jo!

A harmadik pedig, hogy nagyon lassu az egesz gep, folyton akadozik es mire valamit betőlt, az kegyetlen lassu.

Ez esetleg a windows vegett lehet, hogy erdeti, vagy semmi köze hozza?

Mit tudnek kezdeni vele?

Legyszi segitsetek, mondjatok el mit csinaljak vele!

nagyon halas lennek! Köszi előre is!



2016. aug. 11. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:

"Ez esetleg a windows vegett lehet, hogy erdeti"

Attól biztos nem, mert nem eredeti...


Egyrészt rajtad kívül senki sem tudja, milyen géped van. Lehet, hogy gyenge. Azon egyértelmű, hogy mivel lehet segíteni.


Víruskeresőből/-védelemből van ingyenes alternatíva is. Én például az Avastot használom.


A Windows-t meg aktiválni kéne, például úgy, hogy megveszed. Vagy vannak egyéb módok.

2016. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lali51 ***** válasza:
Valakivel aki ért hozzá telepíttesd újra a Windowst és rakasd fel az avastot,vagy inkább vegyél egy új gépet amin rajta van a Windows és egy vírus irtó .
2016. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Csak hogy lassatok, ez a helyzet!

Es amit meg elfelejtettem, hogy mindig azt irja ki,hogy nincs szabad hely a C meghajton!

Hogyan lehet ez, mikor sem jatekok, semmi nincs is a gepen. Tenyleg csak ami kell. Miert van ez? Hogyan szabditsak fel helyet?

2016. aug. 11. 12:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor volt újratelepítve?
2016. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kb. olyan 2 eve
2016. aug. 11. 13:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Na akkor megérett egy újratelepítésre. Telepítsd újra és egy MEGBÍZHATÓ (pl. DAZ) loaderrel aktíváld be. Vagy ha nem játszasz a gépen, akkor egy Linuxot tudok javasolni.
2016. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!