Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen fejhallgatót ajánlanátok?

Chara the FirstHuman kérdése:

Milyen fejhallgatót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
olyan kellene ami jó ahhoz hogy haverokkal beszélhessek skype-on (tehát mikrofonos fejhallgató) , és lehetőleg ne legyen túl hangos, elég érzékeny a fülem, és kérem lehetőleg ne legyen "divat" fejhallgató, illetve kérem az olyan hozzászólást hanyagolni hogy "google a barátom" illetve a trágár megjegyzéseket, és lehetőleg legyen 5000 FT alatt, nincs kedvem sokat költeni, + nem vagyok vagyonos ember, nem engedhetek meg magamnak "luxust"

2016. aug. 12. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Az "elég érzékeny a fülem" elég szubjektív. Én úgy vettem fülest egy éve, hogy elmentem a nagyobb műszaki árúházakba és sorban kipróbáltam a kiállított darabokat árban növekvő sorrendben.

Nem hittem volna, hogy mekkora különbségek vannak egy 5000 forintos noname/tucat füles és pl 30.000 forintos márkás füles közt. Végül, mikor kipróbáltam egy százötven ezres Bose-t majd elsírtam magam, milyen gyönyörű hangokat produkált.

Tehát próbálj ki többet! Skype-hoz egyébként nem kell sokat keresgélni.

2016. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!