Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a problémája a...

Mi lehet a problémája a laptopomnak?

Figyelt kérdés

Vibrál a kijelző, van hangja is. Észrevettem, ha a kijelző alatt megnyomom, a két zsanér közti részen elmúlik. Gondolom, a kijelzőnek akkor nincs baja. Inverter vagy szalagkábel lehet a probléma?


Kíváncsi lennék rá, mit gondoltok.


2016. aug. 13. 22:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Maga a laptop 5-6 éves, de más baja nincsen, leszámítva egy-két karcot. Nekem elegendő lenne, de ha nagyobb összeget kell rákölteni (20 ezer felett), akkor lehet cserés.
2016. aug. 13. 22:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtad inverter, de inkább kábel gyanús. Ha kikapcsolod mindig lehajtod? Az okozhat kábeltörést egy idő után.
2016. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itthon szoktam csak használni, még nem is hurcolom egyik asztalról a másikra. Lehajtani nem szoktam, néha állítok a döntés, semmi több. Leszedtem reggel a burkolatot és el kezdtem mozgatni, óvatosan nyomkodni a kábelt. Semmit nem csinált. Furcsa, mert tegnap végig csinálta, nyomásra abba maradt. Ezek alapján, ha nem tévedek a kábel lehet gyanús. Később, jelentkezik-e még ez a hiba, kiderül majd.
2016. aug. 14. 11:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Vissza akartam rakni végül a burkolatot, mondván jó pár órát ment, állítgattam fényerőt meg döntögettem. Előjött megint, kábelt sokszor, ha megmozgatom elmúlik, de van, nem segít azonnal. Most burkolat nélkül nem csinálja. Nem hordozom, csak az asztalon van. Egy darabig így lesz, aztán veszek kábelt és kicserélem.
2016. aug. 14. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!