Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » BME VIK-en fogok kezdeni...

BME VIK-en fogok kezdeni szeptembertől és mindenképp szeretnék venni egy laptopot. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Már kezdek beleőrülni a keresésbe és egyre kevésbé tudom mit akarok.

Ami fontos: legyen strapabíró (jó lenne ha bírna 4-5 évet és még elfogadható maradna gyorsaság szempontjából is)

Legyen Full HD-s, lehetőleg minden szögből jól látható képernyő (esetleg led)

Intel Core i5, vagy i7-es proci (ne a leggyengébb fajta)

SSD tárhely, legalább 128 GB (itt gondolkodtam több opción, akár a bővítés is játszik ha laptop szalon elvégzi)

USB 3.0 legyen rajta legalább 1db, valamint HDMI kimenet

Lehetőleg sokáig bírja az akkumulátor (4 óra fölötti üzemidő)

Maximum 260-ig tudok elmenni árben


A mérettel hadilábon állok. Nem tudom eldönteni, hogy 15,6"-os, vagy 13-14 közötti legyen.


Természetesen nem jegyzetelésre használnám, de szeretném ha minden területen jól föl lehetne használni.

Nézegettem az Acer Aspire V5 591G-t (15,6"), Dell Latitude 3470 (ha minden igaz akkor itt nem bővíthető SSD-vel, ami probléma, viszont jó akkuval van fölszerelve)

Talán játszik még a Lenovo Thinkpad, vagy az Acer Travelmate


Segítenétek keresni valamit?



#egyetem #notebook #BME VIK. Laptop
2016. aug. 14. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Én vik-es vagyok.

Semmi extra igény nincs gép terén, az általad leírtnál gyengébb is bőven elég. Méretre azt tudom mondani, hogy attól függ, mennyire akarod cipelni. Ha koliban/albérletben hagyod, akkor jobban jársz egy nagyobbal, de ha lyukas-órában beülsz valahová házit programozni/netezni, akkor könnyebb egy kisebbet cipelni. Szóval az életmódodtól függ.

A konkrét típust rádbízom.

Ha az egyetemmel kapcsolatban akad pár kérdésed, keress meg privátban :)

2016. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!