Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell telepíteni a gépemet?

Hogy kell telepíteni a gépemet?

Figyelt kérdés

Van telepítő CD az egyik ismerősöm adta kölcsön de nemtudom hogy hogy kell telepíteni .. Valaki leírja részletesen hogyan kell?


Előre is köszönöm!



2016. aug. 14. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

bios boot sorrend: 1. telepítő(dvd/pendrive) 2. hdd/ssd

elindítod a gépet, berakod a lemezt ês követed az utasításokat

2016. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg nyitotam a biost de nemtaláltam olyat amit írtál
2016. aug. 14. 19:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor a gépet bekapcsolom azt írja hogy windows normál módu inditása arra rámentem de utána kikapcsol alata meg van még olyan írás windows javítás ajánlott.. Ott meglehet csinálni? Ha igen ott hogy?
2016. aug. 14. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:

ú figyelj senki nem érti szerintem most mit szeretnél.

Windows-t szeretnél telepíteni, vagy drivereket? Mert ha haverod adta valószínűleg windows-t.

Igaz?

Akkor vagy beállítod hogy a bios elsőnek a behelyezett dvd-ről bootoljon, vagy megkeresed azt a gombot amit ha bekapcsoláskor nyomkodsz ki adja miről bootoljon alkalmilag a bios.

2016. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. aug. 25. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!