Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Navon Predator 3G tableten...

Navon Predator 3G tableten fut-e a Pokemon Go?

Figyelt kérdés
Konkrét tapasztalat érdekelne.

2016. aug. 17. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:

egy ingyenes játék, bármikor be tudod szerezni, próbáld ki.

amúgy én nem tölteném le tabletre, az inkább telóra való!

2016. aug. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A játékot igen, de a tabletet nem.... és jelen pillanatban a tablet hiányzik a kettősből. A teszkós eladótól meg nyilván nem várhatom el sem azt, hogy tudja egyáltalán mi a Pokemon Go, sem pedig hogy visszaadja a tablet árát, ha visszaviszem azzal, hogy bocsi de nem fut rajta a kedvenc játékom!
2016. aug. 17. 07:54
 3/6 Gery Greyhound ***** válasza:

Sokan játszanak tableten, nincs azzal gond.


Viszont rákeresve - [link] - nem tűnik túl jónak. 1 GB RAM van benne, a játékhoz 2 ajánlott (a feleségem 1 gigás Xiaomi Redmi 2-jén nagyon akadozik, sokszor újra kell indítani) ráadásul az adatlapról az sem derül ki, hogy van-e GPS a tabletben, anélkül viszont esélytelen.

2016. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gery Greyhound ***** válasza:

Egyébként ha webshopból rendeled, a törvény 14 napos elállási jogot ír elő: ha megrendeled, óvatosan kicsomagolod (dobozt ne tépd fel, kijelzővédő fóliát ne vedd le) és újra eladható állapotban visszaküldöd, kötelesek visszaadni az árát - így ki tudod próbálni.


Amire figyelj: GPS legyen, és minimum 2 GB RAM. Árukereső szerint 35 alatt nem igazán találsz ilyet, és ebben nem biztos, hogy van SIM foglalat:


[link]

2016. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gery Greyhound ***** válasza:

Ha tudsz rá várni 3-4 hetet, akkor itt van 80 dollárért (24 000 Ft + kb 5 000, ha megvámolják) egy jónak tűnő 3G-s, GPS-es, 2 giga RAM-os tablet 10'' kijelzővel. Ezen biztos, hogy menni fog, de ennél olcsóbban szerintem tuti nem úszod meg.


[link]

2016. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, az általam kinézett navon predator 3G-s, GPS-es, amit belinkeltél, attól egy újabb tipus. 19.000,- Ft. A RAM 1 GB, de a 2 GB RAM-os cuccok baromi drágák még (nekem), másrészt láttam már futni a játékot 1 GB-os cuccon.
2016. aug. 18. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!