Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lehet, hogy hogy a World...

Forr a dalom kérdése:

Az lehet, hogy hogy a World Of Tanks-ban valaki lefotózta a klán beszélgetést, és fel akar jelenteni minket, és azt is írta, hogy a klán megfog szűnni. Ez igaz?

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet igaz, ha olyasmiről volt szó, ami törvénytelen. Persze a legtöbb cenzúratörvény megköti, hogy az adott dolognak nagy nyilvánosság előtt kell elhangzania, ami egy privát chat esetén nem áll fenn. Így lecsukni aligha fognak. Ha a játék szabályzatát sértettétek, akkor max. onnan dobnak ki.
2016. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ugye a klánt nem fogják megszűntetni?
2016. aug. 18. 21:08
 3/10 A kérdező kommentje:
Még azt, hogy a fiokomat ugye nem fogják megszüntetni?
2016. aug. 18. 21:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Elobb ird le e lenyeget: elhangzott barmi illegalis azon a beszelgetesen? sertegetes? csalas, hibak szandekos kihasznalasa? ha nem, akkor nyugodtan lefekudhetsz, majd holnap jatszol tovabb, de ha megszegtetek a szabalyzatot akkor kaphattok ideiglenes vagy akar vegleges tiltast is.
2016. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Annyi volt a lényeg, h elkezdtünk hülyéskedni este, és belépette egy lány. Tovább játszottuk a hülyét és azt írta h lefotózta a beszélgetést, és elküldi az adminnak, pedig csak hülyéskedtünk, sőt a lány mocskolt minket, meg engem is.
2016. aug. 19. 07:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg ritkán írtunk trágárságot
2016. aug. 19. 07:21
 7/10 anonim válasza:
Nem kell aggódnod
2016. aug. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket :)
2016. aug. 19. 08:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Rasszizmus és scam-ért kaphatsz bant. Mást nem igazán vesznek komolyan.
2016. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz nagyon durva dolgoknak kell "elhangzania", hogy bannoljanak, ráadásul elsőre biztos nem véglegest adnak. Például volt idő ,amikor hosszú sz*p*rollerek után én (nem vagyok rá büszke) elég durva módon káromkodtam, egymást követő csatákban, volt közte bőven rasszista megnyilvánulás is elég. Volt olyan, hogy az összes többi játékost a csatában (29) elküldtem a "francba". Chaten többen írtak ilyenkor, hogy "report" "send a ticket for WG!". Szóval biztos report áradatokat kaphattam, de még 1x sem voltam bannolva, ez lehet szerencse is. Ilyenkor volt, hogy este rosszul aludtam, nehogy másnapra bannoljanak, mert amúgy függő vagyok, vagy ne adj isten account resetet kapjak...

Nálam egyébként pont akkor változott meg a hozzáállásom, amikor beléptem egy klánba, mert onnantól kezdve nem csak magamat minősítem, képviselem! És azóta kevesebb sz*p*rollert "kapok" mióta nyugodtabban játszom. ;)

2016. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!