Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért recseg és víszhangzik...

Miért recseg és víszhangzik az összes füles a Telefonom-ban?

Figyelt kérdés

Újonnan vettem egy Telefont. ( Archos 55 Platinum)


Minden faszán működik rajta, kivéve a füles-ről való zenehallgatás. Már sok fülesen van 1-3 funkció. Egy gomb, amivel megállítod illetve elindítod a zenét. ( Meg egy le-fel hangosító is, ami most mellékes) Ha én bedugom a fülest a Telóm-ba, akkor recseg illetve víszhangzik, de ha lenyomva tartom az indító gombot, akkor működik rendesen. Abban a pillanatban, amikor elengedem a gombot, újra recseg. Olvasgattam, de nemigen találtam ilyen problémát, úgyhogy gondoltam már, hogy visszaviszem a Telefont, de hátha lenne megoldás, és akkor ne keljen. Nagyon sok fülest kipróbáltam, de mindig recseg és víszhangzik, szóval a Telóval van valami. Tök mind1, hogy milyen fülest használok, vagy Headset-et, vagy a nagyot, ugyan az :/. Ötlet? Ha semmi, akkor szervíz.


2016. aug. 19. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Kétféle csatlakozó kiosztású füles létezik telefonhoz: CTIA és OMTP. Neked pont a másik van (bármelyik is legyen). Kell egy átalakító: [link]
2016. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!