Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptop jobb, melyiket...

Melyik laptop jobb, melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

Ket hasznalt MacBook között gondolkozom. Az adatok:

2011-es gyártás (használt készülék)

Processzor: 2,3 GHz Intel Core i5 (2 magos)

Memória: 4 GB DDR3 (16 GB-ig bővíthető)

Tárhely: 320 GB HDD (SSD-is beépíthető)

Videókártya: Intel HD Graphics 3000

Billentyűzet: világítós (US, EU)


2010-es gyártás (használt készülék)

Processzor: 2,4 GHz Intel Core 2 Duo (2 magos)

Memória: 4 GB DDR3 (16 GB-ig bővíthető)

Tárhely: 320 GB HDD (SSD-is beépíthető)

Videókártya: Nvidia GeForce 320M

Billentyűzet: világítós


Az elso 190.000, a második 160.000. Egy baratom szerint a másodiknak jobban az adatai, de akkor nem ertem miert olcsóbb.

Segítenének, hogy melyik a jobb? Legfőképp Simsre, internetezésre es Sony Vegasra használnám. Melyiket vegyem?


(Negatív valaszokat nem akarok, megdolgoztam a pénzért es mindenképp Macbookot szeretnek venni, nem kell mas laptopokat irni, köszönöm.)



2016. aug. 20. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A core i5 jobb, mint a core2duo. Ne tévesszen meg az órajel. A videokártya nem hiszem, hogy nagy difi lenne, hiába nvidia. Szóval az elsőt venném.
2016. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért tudsz venni újat is, aminek hasonló a teljesítmémnye, sőt...
2016. aug. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ezek közül én is az elsőt választanám, a második videókártyája tényleg nagyon ratyi. mondjuk most rákerestem, és mindkettő tudná futtatni a Sims 4-et, de a GeForce 320M a minimumja

[link]

2016. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezen a pontom megjegyezném, hogy Sony Vegas nincs OS X-re, szóval ha mindenképp akarod használni Windows-t is kell telepítened.

De egyébkén ott az iMovie, vagy ha profibbat akarsz akkor Final Cut Pro. Ezek az Apple szoftverei, és nagyon jól optimalizáltak. (4K-ban pár perc a render idő, a Full HD-n pedig másodpercek alatt megvan).

2016. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat.

Sony Vegast nem lehet rátenni? Ezt nem tudtam sajnos :( Bár az iMovie is hasonló elméletileg.

2016. aug. 22. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!