Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox Live fiókhoz szeretnék...

Xbox Live fiókhoz szeretnék hozzáadni bankkártyát - csak dombornyomottat lehet hozzáadni?

Figyelt kérdés

(Lehet nem ez a legmegfelelőbb hely, de itt talán többen olvassák a kérdést.)

Teljesen alap Visa Electron bankkártyám van, ezt szeretném hozzáadni a fiókomhoz, hogy vásárolhassak. Azonban olvastam itt jónéhány korábbi kérdést 2-3 évvel ezelőttről, ahol azt írták a válaszolók, hogy csak dombornyomott bankkártyát fogad el a Microsoft, "simát" nem lehet hozzáadni. Ez tényleg így van, vagy történt esetleg valami változás az ügyben?



2016. aug. 21. 09:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy marad az ajándékkártya?
2016. aug. 21. 10:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Az általában elmondható, hogy a dombornyomott kártyák alkalmasak internetes vásárlásra is, de hallottam olyat, hogy valaki "sima" kártyával is tudott fizetni. Ez a bankodtól függ, kérdezd meg, hogy a Te kártyáddal lehet-e. Ha nem, akkor is van rá esély, hogy van ilyen szolgáltatás, amit megrendelhetsz vagy a jelenlegi kártyádhoz, vagy különálló internet kártya formájában. Én például internetkártyát használok ilyen célokra, amire ráutalok annyit, amennyit el akarok költeni, így a rendes kártyám adatait nem kell megadnom.
2016. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!