Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csomószor elfeketül az egész...

Csomószor elfeketül az egész böngésző, ez ellen mit lehet tenni? "Beakad" a böngésző, és dolgozik, de újra kell indítani, mert sok idő múlva se hozza be az előzőleg már betöltött oldalakat, meg semmit. Előfordul, hogy egyszerre sok lap van megnyitva.

Figyelt kérdés
Gyakran törlöm a böngészési előzményeket is, a c -meg a d meghajtón is van elég lemezterület, kékkel jelzi ki mindkettőt, használok Ccleanert, Glary Utiltiest, 360 Amigo-t. A Pc-optimalizálásra még nem mertem rámenni, viszont nemrég csináltam töredezettség-mentesítést, és a rendszerleírót, adatbázist mindig takarítom, minden nap. Opera böngészőt használok, Windows 7-em van, kb 6 éves laptop.

2016. aug. 21. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az lehet a gond hogy a laptop ugye régi és a merevlemez már nem tud lépést tartani a mai technológiával. Nekem is ez volt asztali gépen. Sokszor beakadt a böngésző sőt az egész gép mivel a merevlemez állandóan dolgozott mivel régi volt így lassú és nem bírta a tempót. Azóta lecseréltem és jobb lett. De az is lehet hogy kevés ramod van. Tehát igazából az is benne lehet hogy szimplán már gyenge a laptopod. Sajnos csak ennyit tudok mondani pontosabb adatok hiányában.
2016. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld. Az a Ram-os dolog még valójában érdekelne, hogy azzal lehet-e esetleg valamit kezdeni, megnézni, hogy mennyi van, és többet csinálni dokumentumok nélkül. Meg még az optimalizálás érdekelne, hogy miket szokott csinálni ilyen tisztítóprogramokban. Frissítéseket telepíteni nem akarok, és már kb 2 éve nem is telepítettem semmilyen frissítést. Ja de, talán a Windows képnézegető vagy valami hasonló program frissítését azt igen, de többet nem, ja meg még a videólejátszós programokat.
2016. aug. 21. 17:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont akkor amúgy megnyugodtam, hogy akkor csak régi a gép, és tényleg nincs semmi elrontva rajta. :)
2016. aug. 21. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy ilyen későn válaszolok. De ez ellen cask úgy tudsz tenni ha veszel egy sokkal jobb gépet. Laptopot bővíteni nem éri meg és nem mindig lehet. Azt hogy mennyi ramod van azt a windowsban a: Vezérlőpult\Rendszer és biztonság\Rendszer -nél láthatod. A tisztítgató programok meg nem jók semmire. Előfordulhat hogy olyant töröl ami esetleg neked később még jól jöhet + az ingyenes verziók semmire nem jók.
2016. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!