Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 Education meddig...

Windows 10 Education meddig érvényes?

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam egy laptopot és az üzletben telepítették rá a Windows 10 Educationt, viszont azt mondták, hogy ez csak egy 30 napos verzió, és ha egyetemre megyek kérnem kell az egyetemtől egy aktiváló kódot, amivel plusz egy évig tudom használni. Ilyen tényleg van? Vagy ha csak ún. "próbaverzió" lenne rajta nem kellene értesítést kapnom arról, hogy hány napig használhatom még? Nem kapok semmi értesítőt és a gép adatainál sem az van írva hogy próbaverzió.

2016. aug. 21. 19:23
 1/7 meszike91 ***** válasza:
kmspico
2016. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy a Gépház/Frissítés és biztonság/Aktiválás menüpont alatt az aktiváláshoz az van írva, hogy "Aktiválás: A Windowst a szervezet aktiválási szolgáltatásával aktiválták". Ez mit jelent pontosan?
2016. aug. 21. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Vigyázat, a KMSpicoban lehet trójai! Mi is az üzletben kaptunk a gépre Windows10 Enterprise próbaverziót. Másik lett rá telepítve később, mert rémesen lassú volt. Lefuttattam az Eset online scannerét, megtalálta az MSIL HackTool trójait az aktivátorban. Vigyázat a Dirty Windows-szal is.
2016. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 meszike91 ***** válasza:
Minden vírusirtó bejelez a kmspico-ra.
2016. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ebben benne volt a HackTool trójai is.
2016. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké. Szóval meddig érvényes? :D üzletben telepített, eredeti Windows 10 van rajta, kmspico nélkül :)
2016. aug. 24. 09:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták, 30 napos, akkor annyi is. Elviszed számítógépeshez, 10 ezerért tesz rá másikat.
2016. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!